Marcatori: Neamţu 1 - B. Şandru 44, Maria 77, Camara 89.
Civitas Făgăraş: I. Neagu - Motoc, Tufar (62 Ciocan), Sârghe, Sfrijan - Lupu (60 Gal), Onciu (cpt) (78 Boghez), Văsii, Colarez - Neamţu, Streza. Rezerve neutilizate: Harnagea - Roşu, Călăraşu, Cocan. Antrenor: Alexandru Cosma.
Unirea Câmpina: Anghelache - Oae, Lungu, B. Şandru, Stanca - Şaucă (56 Neacşu; 70 Bica), Maria, Dobrinoiu, I. Dumitru (17 Băcioiu) - Stăncescu (cpt) (60 Ruptureanu), Camara. Rezerve neutilizate: D. Şandru - A. Neagu, Fatai.
Cartonaşe galbene: Motoc 2, Onciu 3 - Lungu 37, Băcioiu 66, 90+1, Maria 72, Bica 86.
Cartonaşe roşii: Băcioiu 90+2.
Arbitri: Paul Coman - Ion Manciu (Popeşti Leordeni), Mihaela Militaru (Bucureşti).
Observatori: Florin Hâncă (Aiud) - pentru arbitraj; Horaţiu Cioloboc (Tg- Mureş) - pentru joc.

Minutul 1: 1-0, NEAMŢU înscrie pentru făgărăşeni la prima fază a jocului, cu un şut din apropiere, din unghi
Minutul 44: 1-1, B. ŞANDRU dintr-o lovitură liberă de la aproximativ 35 de metri îl întinde serios pe portarul I. Neagu, dar mingea poposeşte în plasă
Minutul 77: 1-2, MARIA prinde un şut de excepţie, de la 30 metri, după o fază bine lucrată
Minutul 89: 1-3, CAMARA înscrie cu capul din pasa excelentă a altruistului Bica, după o incursiune frumoasă a acestuia pe partea stângă a atacului câmpinean

În următoarea etapă, cea cu numărul 9, fotbaliştii câmpinenii vor întâlni în propriul fief, formaţia Girom Albota.